21. marts 2014 · Comments Off on Jaunumi no Oxford University Press skolu biliotekāriem · Kategorijas: Nozares aktualitātes

mail

Sagaidot pavasari, esam sagatavojuši dažus jaunumus skolām, kas izvēlas Oxford mācību grāmatas.

Varu informēt, ka nupat  VISC ir apstiprinājis Family& Friends Starter (1.klasei) iekļaušanumācību līdzekļu sarakstā, ko skolas var iegādāties par valsts līdzekļiem. Ņemot vērā to,ka 2.izdevuma Starter līmenis iznāk tikai jūlijā, šobrīd apstiprinājām esošo (1.) izdevumu ar ISBN kodiem 9780194811972 grāmatai un 9780194813204 burtnīcai, rudenī tad iesniegsim arī jauno izdevumu. Jaunā izdevuma izmaiņas būs minimālas un mēs skolas noteikti atbalstīsim ar visiem papildus resursiem, kas rudenī nāks klāt, lai ar esošo izdevumu var tikpat pilnvērtīgi strādāt kā ar 2.izdevuma komplektu. Skolām tikai jāinformē mani, ka šo grāmatu lieto, citādi es nezināšu,kam būs nepieciešami šie resursi.

Lēmums tika saņemts šodien, 20.03.2014., tāpēc Aleph kopkatalogā šis nosaukums parādīsies apmēram pēc mēneša. Ja kādam ir vajadzīga šī lēmuma kopija ātrāk, sazinieties ar mani.

Daudzas skolas Latvijā izmanto Family & Friends, kas ir mūsu populārākais sākumskolas mācību līdzeklis ne tikai Latvijā. Šogad FAF iznāk 2.izdevums. Bet es zinu,ka daudzviet skolas iepirka šo mācību līdzekli tikai nesen un attiecīgi mainīt uz jauno izdevumu nevarēs. Tas nekas traks nav, ir risinājums. Šīm skolām piedāvāšu jaunā izdevuma skolotāju grāmatas, lai skolotāji var izmantot lielāko daļu papildinātā materiāla arī ar 1.izdevuma komplektiem, jo pamatprogramma nemainās, nāk tikai klāt video, stāstu animācijas,  starpkultūras un runāšanas stundas. Skolas, kas šo piedāvājumu lapbrāt izmantotu, var sūtīt man uz epastu pieprasījumu jaunajām skolotāja grāmatam, norādot izmantotos FAF līmeņus un skolotāju skaitu,kas ar šiem mācību līdzekļiem katrā līmenī strādās nākamgad. Sarakstus apkopušu jūnija sākumā un centīsimies sagādāt jaunos eksemplārus visiem pirms došanās atvaļinājumos.

 

Ja ir kādi jautājumi par minēto vai par OUP mācību materiāliem vispār, noteikti sazinieties ar mani.

 

Veiksmīgu pavasari vēlot,

 

Dace Miška

ELT Consultant

Oxford University Press

Latvia

 

Elizabetes 2 – 443, Rīga, LV-1010

Tel: + 371 67  717 486 / Mob: + 371 28 713 743

Fax: + 371 66 012 091

Email: dace.miska@oup.com

www.oup.com/elt

Comments closed.